TP sportowe Powiększ do pełnego rozmiaru

TP sportowe

Przykłady czapek fanów sportu i motoryzacji wykonanych na zamówienie, niepowtarzalne wzory wg wcześniej przygotowanych projektów.

Więcej szczegółów

3 Inne produkty w tej samej kategorii:

Możesz u nas zamówić czapkę jaką sobie wymyślisz! Dowolny wzór, materiały, wykończenia, dodatki.

Minimalna ilość to 300sztuk.

Procedura zamówienia jest prosta i czytelna, potrzebujemy tylko troche informacji.

1 krok: jeżeli masz pomysł/projekt/wzór przykładowej czapki - po prostu go przesyłasz mailem razem z logotypami/wzorami które mamy/możemy wykorzystać...

jeżeli nie - przesyłasz informacje o rodzaju czapki, kolorach, pogląd czego oczekujesz, logotypy które  mamy użyć, zdjęcia innych przykładowych produktów, linki do stron dotyczących projektu itp. - więcej materiałów informacyjnych umożliwi naszemu grafikowi przygotowanie bardziej unikalnego projektu dopasowanego do oczekiwań Twoich lub Twojego Klienta.

2 krok: otrzymujesz od nas darmowo 2-3 wizualizacje czapki, dodajesz Swoje uwagi, nanosimy je do projektu i przesyłamy Ci do akceptacj... i tak powtórka pkt2, aż do pozytywnego wyniku:)! Otrzymujesz wycenę produkcji, jeżeli ją akceptujesz - idziemy dalej!

3 krok: szyjemy darmowy wzór czapki wg zatwierdzonej wizualizacj (ok 14dni) i przesyłamy do Ciebie do akceptacji. Jeżeli czapka spełnia Twoje oczekiwania, przechodzisz do pkt4. Jeżeli nie, nanosimy kolejne poprawki.

DARMOWY WZÓR CZAPKI - pobieramy kaucję za czapkę, kaucja jest zwracana po oddaniu wzoru czapki, lub odliczana od końcowej kwoty zamówienia.

4 krok: potwierdzasz zamówienie, wpłacasz zaliczkę, a my uruchamiamy produkcję.

 

Newsletter